Szerda, 22. november 2017    Főoldal | Főoldal | Kapcsolat

Elfelejtett jelszó.Regisztrálok!

Ashtar Apokalipszis
ANNUIT COEPTIS
Navigáció
AGC Köszöntés
AGC Főoldal
AGC Történelem
Webshop
AGC GyIK
AGC Linkek
Kapcsolatfelvétel
Keresés az oldalon!
Írj saját naplót itt!
Deli Szabina BIO
Site Térkép
ONE WORLD ORDER
Babylon Fényessége és az Illuminatusok
Bábel-Babylon-Babalon
Hírlevél
Ha fel szeretnél írtakozni előbb regisztrálj az oldalon.
A mindentlátó szem
Képek
Felhasználók
Online vendégek: 1

Online tagok: 0

Regisztráltak: 383
Legújabb tag: Scytian
Cmdr. Ashtar SherAN
Mindent lát!
Fórumtémák
Legújabb témák
Miért nem ír senki a...
Filmajánló
Könyvajánló
Az Első Kapcsolatfel...
Asztrálutazás
Legnépszerűbb témák
..::Észlelések:::... [24]
"Álmomban már lát... [16]
Kötetlen témájú b... [16]
Project: Az Echel... [14]
Miért nem ír senk... [12]
Sion-Zion
Legújabb hozzászólások
Hozzászólás Id: #1103

sookie

január 12 2010 17:58:47

Klasszak ezek a gyógyító delfin hangok, vibrációk! Köszönöm a videot, és az összes többi is, Asht...
IP; 62.77.236.78
Hozzászólás Id: #1095

anducika

január 09 2010 19:05:30

Aranyos! Jó éjt, béke veletek!
IP; 86.101.115.142
Hozzászólás Id: #1096

anducika

január 09 2010 19:02:51

Szép ez a videó, én is szoktam a Hare Krishna mantrát énekelni. Fény veletek!
IP; 86.101.115.142
Galactic Federation
Legújabb cikkek
A Kígyó Reptilian Te...
A szakrális trónörökös
A Szakrális Király
2012 - Az új kezdet
A Sziriusz csillagre...
Emlékezés az Arany k...
A Nephilim - Bukott ...
A Nephilim
GF Üzenet
GOVINDAM ADI PURUSAM
Hare Krishna
Krisna születése - A...
A Fáraó végső harca ...
A Földönkívüliek szó...
EGYiptomi Mantra
AkhunAton Video
AkhunAton Kapui
AkhunAton, TutAnkhAmon
AkhunAton
Fénytest, Pineal Gla...
A Fénytest aktiválása
Az abüdoszi Széthi T...
Merkaba Mező
Tetrahedron Molekula...
DNS Geometria
Vesica Pisces
Metatron Kocka 3D
Háromság
Az Élet Virága
Szent Geometria
Fekete lyukak, neutr...
HAARP
DNS - A titok
Az aranykoporsó titka
Tabula Smaragdina
Michael Salla: A 3-a...
INTERJÚ A HÁTTÉRHATA...
A Borg 56-64
A Borg 45-55
A Borg 34-44
A Borg 22-33
A Borg 11-21
A Borg 1-10
Gilgamesi teremtés e...
Gaya Kód
Csodás képek térhatá...
A kozmosz - 12. rész
A kozmosz - 11. rész
A kozmosz - 10. rész
A kozmosz - 9. rész
A kozmosz - 8. rész
A kozmosz - 7.rész
A kozmosz - 6. rész
A kozmosz - 5. rész
A kozmosz - 4. rész
A kozmosz - 3. rész
A kozmosz - 2. rész
A kozmosz - 1. rész
A 11 dimenziós elegá...
A húrelmélet. /Strin...
Kisfaludy György: Az...
Az Isten Országa és ...
Az Élet Virága
Quantum Kommunikáció
MOSSAD: Az Izraeli T...
Az USA Nagy Pecsétjé...
A Birodalom bukása
Rudolf Hess, a béke ...
Okkult háború és No...
Pogány újjászületés
Az ősi rúnák
Wewelsburg
A vér törvénye
A Birodalom születése
A Szent Grál és a vé...
Az SS és a Thule Tár...
Atlantisz, az árják ...
Megérkezés 5
Megérkezés 4
Megérkezés 3
Megérkezés 2
Megérkezés 1
CIA Elme Kontrol
Jelek a Filmekben
666 Mindenhol 2
666 Mindenhol
Sátán a Disneyben
Sátánista Disney - I...
Lucifer Felemelkedés...
Az Új Világrend- hát...
Hogyan manipulálják ...
Az Új Világrend- hát...
A világállam tudati ...
A háttérhatalom bizo...
Kali, The Dangerous ...
Kaliyuga Avathara
Kalpa, Yuga And Manv...
Kali Yuga
Az Új Kor (2012 után...
A Foton-öv - 2012
A Földlakók (1:35 pe...
Tárgyaink története ...
Szinkronicitás
A valóság látása - ...
Születés a 4. dimenz...
Születés a 6. dimenz...
Merkaba
Szent Geometria, Mer...
Merkabah - a felemel...
MerKaBa - A fénytest...
A szürkék
Az elnyomó hatalom m...
A tapasztalásszkenne...
A HAARP (hárfa) pro...
Új Évezred Nyitánya
Agymosás - A Háttérh...
A mátrix fogságában ...
A mátrix fogságában ...
A mátrix fogságában ...
A mátrix fogságában ...
A mátrix fogságában ...
UFO-k a Harmadik Bir...
Az ökológiai és spir...
History TV-ben - Az ...
i.e. 10000-ből való ...
UFO a tenger alatt -...
A Föld bolygó és azo...
Angyalok nevei
Az északa démonai
A PAKSI EZOTERIKUS K...
Hollywood - Illumina...
Hollywood - Spiritua...
Hollywood Hologram
A Meghekkelt Emberiség
A víz üzenete I-II-III
AZ INFORMÁCIÓGYŰJTÉS...
Interjú Kryon közvet...
Apokalipszis 2012 - ...
Apokalipszis 2012 - ...
UFO RELEASES INTELLI...
Billy Meier - Regard...
Nibiru The end 2012
NIBIRU
The Awakening [Alpha...
The Awakening Project
Echelon: a hírszerzé...
ECHELON
Ishtar Evangéliuma
Teremttettünk, hogy ...
2012 FOX news DOOMS DAY
FOX News: Scientis...
Fox News Neil Cavuto...
Zeitgeist Addendum m...
2012 – világvége?
Lyra
Hercules
Corona Borealis
Bootes
Canes Venatici
Ursa Maior
Cepheus
Draco
Ursa Minor
Sekhmet
Asztrológiai előadás...
A földi teremtésről
Magyarország horoszk...
Ashtar Üzenete
2008. DECEMBER 21.-1...
Akkor boldog leszek
Boldog Vagy?
Az út az, ami boldog...
A Mások Szolgálata
Csak a tett létezik
Mennyei Prófécia
A Jelen Fontossága
Awaken Human Angel 2008
DNA Awakening - Clar...
St.Germain's Starshi...
Project Lucifer, The...
I.F.O. - Agharta - T...
Titkos Földönkívüli ...
Secret Underwater Bases
Pleiadian Alien With...
Alien Species - Humans
Új Világ Rendes Pénz...
We are Awakened!
Pain - Az én mennyor...
A SZENT KORONA KÓDJA
Ufo jelenség Peruban
Jövendőbeli lakhelyü...
Hatalmak szemei vagyunk
Apokalipszis ma - Za...
Ebergényi Németh Mag...
Ebergényi Németh Mag...
Molnár F. Árpád és a...
Titkos társaságok - ...
A mayák 7 titkos jó...
A « Le Droit Humain ...
Egyetlen génen múlik...
Az Ashtar Flotta
Legtöbbet fórumozók
astarserAN 72
BROKER ONE 27
Fecoki 25
Wensyke 19
anducika 9
vandorcsillag 8
Gabesz75 6
freya 6
Dahlia Ginga 5
gallikusz 4
harmony 3
bituman89 3
Vilma 2
hajnal 1
Fetz_ 1
Cmdr. Ashtar SherAN
Ashtar és az Ashtar Flotta
Security System 1.8.7 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
Project: Az Echelon Rendszer
astarserAN
#1 Hozzászólás nyomtatása
05-07-2009 06:33

Ashtar Főadminisztrátor

Regisztrált: 18.12.07

Beszélgetés az Echelon Rendszerről...
Ashtar Estellar SherAN Pilot Angel

www.astarseran2012.com
Fecoki
#2 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 18:59
Haladó Ashtar

Regisztrált: 26.07.09

Erről én is többet szeretnék tudni,ha esetleg valaki bővebb információt tudna adni megköszönném

egy filmet tudnék ajánlani amit a napokban láttam és nagyon sokat elmond
Inhabited Island a címe és egy orosz sci fi,és nagyon jó technikailag is és történetileg is,sőt a történet az egyik legjobb amit valaha láttam,rádio hullámokkal manipulálnak egy egész bojgót,a "titkos apák"
akiket a nép hősként kezel és szolgál,egy atomháború után,amit persze a titkos atyák(Illuminati) kreáltak,és a már felemelkedett földiek egyike egy baleset során lezuhanva próbálja felszabadítani az ott élőket

mindenki töltse le ha tudja,megéri

astarserAN
#3 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 19:48

Ashtar Főadminisztrátor

Szia Fecoki!

Van a cikkekben egy Echelon mappa ott van vagy 50 cikk róla.

Amúgy ez egy jó video most ezt találtam róla:

http://vimeo.com/...

Te tapasztalod Feri az Echelont nap, mint nap? Vagy mostanában hallottál róla először? Mert én tapasztalom és használom naap mint nap.

Namaste:
CMDR Ashtar Estellar

www.astarseran2012.com
astarserAN
#4 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 19:54

Ashtar Főadminisztrátor

Azt halottam, hogy az Echelon régebbi,mint gondolnánk. Valószínűlek az atyák csinálták, több ezer éve. Nem az elmúlt 100 évben találták ki, már az Egyiptomiak is, a Babiloniaik is használták. És a központja valószínűleg fenn lehet az űrhajókon. És a nagy testvér is fenn csücsül egy űrhajón, míg az emberek idelenn termelgetnek. És elvégzik a piszkos munkát. Az Ősök meg rég fenntről a mennyből nézik a Földet.

www.astarseran2012.com
Fecoki
#5 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 20:37
Haladó Ashtar

Az Annunaki lenne a big Brother
aki a piramis legteteje
arról is hallottam hogy a földi vezetők igazából nem is emberek hanem Draconiai gyikok és zetai szürkék akik egyszerüen elrabolták a testeket és beléjük költöztek
De állítólag a GF már tett a sötét földönkívüli erők eltávolításáról és mostmár csak a földi helytartók vannak hátra,te mit tudsz megerősíteni ebből?

A valoságshowk sem véletlen vannak,a szereplők a kisérleti nyulak

astarserAN
#6 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 20:54

Ashtar Főadminisztrátor

Szia,

Hát én nem vagyok biztos abban, hogy nem a GF a piramis teteje. Sőt nekem a GF azt mondta, hogy ők a pirmis teteje. És azt hogy valójában a Fénylő EGY, aki irányítja ezt az egészet. Szal magyarul megfogalmazva a flotta Jézus Krisztusa a piramis teteje. Ebbe csak az az érdekes nekem, hogy Ashtar vagy Ishtar ahogy a Babiloniak mondták ezt a nevet, lenne a pirmis tetején. És a kifejezés, hogy Babilon a mai rendszerre is mondatik. Szal innen lentről nekem a kis szobából az dereng, hogy egy nő ül a pirmis tetején, méghozzá Ishtar vagy Ashtar. Lehet neki dolgozik a szürke meg a drakonid csoport is. Ezt egészen nem látom át. Van egy erős emlékképen egy űrhajón ül az Ishtar, piros bársony fogadó van ott. És ott találkozik a földi emberekkel, akiket oda transzportálnak, és ő ott mondja meg nekik mit kell csinálni a kormányokban. Tiszta emlékem van erről, hogy ott mi történik. Ashtarnak vállig érő, sötét barna haja van, és mindig bordó ruhában van. Meg van ott egy fekete asztal is. Olyan a szoba, mintha a földön lenne, de az 100%, hogy az űrben van, és onnan senkit nem is engednek tovább a hajó többi részére, erre emlékszem.Cool

www.astarseran2012.com
astarserAN
#7 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 20:55

Ashtar Főadminisztrátor

sötét szőke haja van, nem sötét barna bocsi, csak, hogy pontos legyek.Cool

www.astarseran2012.com
astarserAN
#8 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 21:03

Ashtar Főadminisztrátor

Kedves Feri!

Ez a kép szerintem jól suggalja, hogy mi a helyzet. Számomra ez a kép azt jelenti, hogy Ishtar az öreg asszony ül a piros fotelében (pont, mint az űrhajón) Két oldalról az illuminatik állnak, és mögötte is az illuminatik sétálnak a fény felé. Különösen érdekes a ruhája Ishtarnak ezen a képen, jobb oldalon egy szív van a 4 égtájjal, a szíve felett jézus keresztje, és a mindent látó szem, jobb keze ujjána a Nap, bal keze ujjan pedig a Hold. Biztosan azért festette meg a festő öregnek, mert már nagyon öreg univerzális szinten, az Illuminatik pedig fiatalabbak nála. Amúgy a kép címe a Nagy Anya (vagy valami ilyesmi), a festő az égiekkel van kapcsolatban, és Bibliai képeket fest, a bűnbe esésről, és angyalokról. Cool

EstellarWink

astarseran2012.com/kepek/AS1.jpg

Szerkesztette: astarserAN - 31-07-2009 21:04

www.astarseran2012.com
Fecoki
#9 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 21:20
Haladó Ashtar

Hát nekem ez így nagyon zavaros

az Illuminati ki akar írtani 6 milliárd embert,rabszolgaságban,bechippelve tartva a megmaradt fél milliárdot

De ugyanakkor ők lennének a jók is a Gf akik a fényt hozzák a sötétségből?
ez egyáltalán nem fér össze azzal amiket eddig hallottam és olvastam több különböző forrásból

viszont arról tudok hogy a sötét erők megtévesztésből kontaktust teremtenek jónak álcázva magukat

Ne haragudj rám de most nagyon összezavarodtam
a GF meg az illuminatik nekem sehogy nem férnek össze

astarserAN
#10 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 21:26

Ashtar Főadminisztrátor

Szia,

nem akartalak összezavarni, és ez csak az én véleményem,
vagy lehet ezt akarom hinni. Nem vagyok gonosz, azt nem hinném, hogy ez téveszme lenne, de én azt hiszem számomra ez így van, persze, ha máshogy ismerném a történetet máshogy gondolnám. De a történetet én így tudom. És ez nem is zavar engem egy cseppet sem. Mivel így mondták, feltételezem, hogy így is van. Nem mintha nem mondtak volna már olyat ami biztos nem igaz, nem örülök neki, de nem is bánt. Ez csak az én véleményem volt. Pfft
Szerkesztette: astarserAN - 31-07-2009 21:27

www.astarseran2012.com
astarserAN
#11 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 21:37

Ashtar Főadminisztrátor

Szia,

azt gondolom, figyeld meg te is, hogy az én álláspontom lehet e igaz. Mert lehet úgy van, ahogy én látom, és akkor jobb ha te is tudsz a dologról. Tartsd nyitva a szemed.

Estellar

www.astarseran2012.com
Fecoki
#12 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 21:51
Haladó Ashtar

Percre nem gondoltam hogy te gonosz lennél,csak összezavarodtam
Egy andromeda kontakt Alex Colier aki az ürhajókon élt pár hónapot valamint Sheldan Nidle és Mike Quincey is sokat beszéltek arról hogy az Annunaki megtévesztésből jó hiszemü embereket keres meg
Tényleg csak összezavarodtam mert még ezt a verziót soha nem hallottam ezelőtt

csak furi hogy miért lehet a rosz és a jó is ugyanaz

Szeretlek mint mindenkit és nem gondoltam hogy rossz lennél vagy a szándékaid azok lennének csak logikát probálok keresni

Wink

Fecoki
#13 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 22:59
Haladó Ashtar

Mi erről beszélünk és én megkérdőjelezlek.erre kapok egy üzenetet egy frisset
kérlek olvasd
Most már is többet értekSmile

Channeler:
Mike Quinsey

SaLuSa 31-July-2009

Dear Ones, we find at times that humans are delightfully interesting in their response to each other. When one begins to understand the meaning of sharing and giving of yourself, there is often a reluctance to accept any form of reward. Yet, there is nothing wrong in doing so, and it does not take away the merit in the r0;givingr1; that has taken place. Inasmuch as you feel uplifted by such actions, remember that the recipient also likes to show appreciation and feel that they have reciprocated in some way. Gratitude is an important part of your spiritual development, as for example prayers or a simple acknowledgement for what you have, or are given on your journey through life. I talk not necessarily of that which comes at the physical level, but help from on high that makes it easier and moves you in a direction that is fulfilling of your needs. Understand that gratitude creates an energy that brings more to you, and strengthens the links you have made.

The Laws of the Universe are simple, fair and just but Man has erred from the true path, and has made up his own. The Law of Attraction is involved in many aspects of your life, and we for one have referred to it on a number of occasions. On first hearing of it many of you dismiss it as not making sense, but it is to your advantage to find out how it operates. As I have said, it is simple and briefly stated means that whatever you focus on will eventually manifest. It is a paradox that when you keep on telling yourself that you will not get this or that illness, believing that you will be protected from it, you are still creating the energy of attraction. The energy cannot decide whether it is to be used for better or worse, as it responds to the Law. It is far better to be positive and live your thoughts in the manner of what it is you seek. In other words, if you see within perfect health that it is what you will eventually create. The timing may be down to karmic reasons, but the fact remains that what you have intended will come to fruition. Miraculous healings are often the results of a determination to self heal and an example of what I mean.

As you raise your vibrations, so your ability to be a healer of self or others will become more powerful. Indeed, it will reach a level where your power of creation becomes instantaneous. It is therefore good practice to put your understanding in use now, and it will soon become your natural way of thinking. You cannot as it were, be let loose with great powers until you can be trusted to us them correctly. Moving into the higher dimensions is a greater responsibility, but fear not as with it will come a greater level of consciousness with an increased awareness, that will serve you well.

All along through duality you have created your own reality, but because the dark ones have held you back from knowing your true selves, progress has been exceptionally slow. You have been led into thinking of yourselves just as they have intended, and kept from knowing of your latent abilities. In a more spiritual and free environment, you would have already reached that level where Ascension would have taken place. However, the difficulties were foreseen, and this cycle was planned to give that extra help when it mattered most, that is immediately prior to Ascension. Except for the Creatorr17;s decrees, all else is consistently adjusting and changing to reflect the mass consciousness. Of late we are extremely pleased to note, that it has lifted up magnificently.

The Light and Love that now flows from Earth and r0;Fires the Gridr1; is inching you nearer and nearer to the moment when you will suddenly ascend. Like attracts like, and this is an example of how you can apply yourselves to group action and increase its potential for change. When you Dear Souls took time out to give of your energy to r0;Fire the Gridr1; its success has been far greater than you can imagine. It is part of a series of key moments where you have been called together to help not just yourselves, but also Mother Earth. The Lightworkers are to be commended for the work they have done that has helped lift you all up. However, some souls are unable to respond as their vibrations are somewhat static and too low, having been victims of the pull of the dark energies. They are not forgotten or ignored, and it is still hoped that they may be awakened by the new wave of energy sweeping the Earth.

Do not become too engrossed in the detail of what is happening, as it can be distracting. You cannot always see far enough ahead to understand where it is all leading. Allow time for the result of actions to become clear, and try not to jump to conclusions. If you can, stay in the r0;Nowr1; and patiently wait for positive signs of the changes we have promised you. The plan is moving along nicely, even if by your reckoning it is slow. The clamor for change is unceasing and comes from many quarters, even from those who do not necessarily have your level of awareness. It is true that our tendency is to give you higher expectations, but we do so because we know the huge success that is going to be ultimately achieved.

At heart all of you are capable of great things, and when the Light is able to completely throw off the cloak of darkness that shrouds it, you will come in to your own. Do not concern yourself as to whether you are doing enough, as it is your collective effort that is most important. There are many roles to play, and you may rest assured that your talents will not go unnoticed. Those of you that have life contracts to see out this cycle, will have your call at the appropriate time to allow for your part in the conclusion of this cycle. Every contribution no matter how small by your reckoning is important to the whole.

Some people are concerned that the perpetrators of crimes against Humanity will get away with them. As we have previously intimated, everything that has ever happened remains in the ethers, and the truth is absolutely known and beyond question. Justice is therefore inevitable, and some guilty of such crimes will answer on Earth, while others will stand before their Higher Selves in the Light of Truth that in no way can be denied. In the interests of making the truth known, it will naturally involve the trials of many of those concerned, if only the main culprits.

I am SaLuSa from Sirius and feel that our time with you is bearing results. There are many souls now being contacted by the Galactic Federation, and you will probably notice a number of new channels being opened. At all times assess them intuitively, and take whatever stands well with your truth. Do not necessarily dismiss what does not, as at a later date, it may suddenly fall into place. The truth may differ one to another simply because you are at different levels of understanding. We never impose our messages upon anyone, and are constantly aware of the need to allow for your freedom of choice.

We would therefore say to you, that where possible you also make allowances for other peopler17;s way of thinking. In the face of absolute denial of your truth, having made your point it is best to retire and avoid outright arguments. Nothing useful is gained from arguing, and as often happens with contentious issues such as politics, it can get out of hand and even violent. The measure of how far you have come in your evolution will determine how you handle such challenges. You have a saying r0; but for the Grace of God go Ir1; and that is a worth remembering. No one in reality is superior to another, even if they feel more consciously empowered. Be love in your thoughts, and compassionate in your actions and words. That will leave a lasting impression that will do much more good than any other approach.

I trust I leave you with a clear picture that will assist you on your journey. Your example of godliness and caring in the way you greet others will help lift them up. We hope that in turn we have expressed that in how we convey ourselves to you. We bless you all with our love, and invite you into the Oneness of All That Is.

Thank you SaLuSa.

astarserAN
#14 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 23:29

Ashtar Főadminisztrátor

Köszi, egy időben én is olvastam a csennelingeket, de mind ugyan azt mondja. Ezt a SaLuSa-t láttam a youtubeon, amúgy ugyan arról beszélnek.

Köszi, jóéjt:Cool

www.astarseran2012.com
astarserAN
#15 Hozzászólás nyomtatása
31-07-2009 23:37

Ashtar Főadminisztrátor

Majd nefelejtsünk visszakanyarodni az Echelon témához.

Jóéjt Kedves Flotta Tagok, itt várlak benneteket.

Commander Ashtar Estellar ParancsnokWinkCool

www.astarseran2012.com
Ugrás a fórumra:
Bannerek
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Ashtar SherAN Universal Extraterrastial PopStar
Kredit Best Of
Az öt LEG Gazdagabb
[1] astarserAN 36900
[2] Gabesz75 27800
[3] BROKER ONE 22000
[4] kunkrisz 19000
[5] harmony 17950
Az öt LEG Szegényebb
[5] Scytian 5000
[4] Puskas 5000
[3] Kati 5000
[2] crowley666 5000
[1] fischercs 4950
Galaktikus Föderáció
Ishtar-Innana szobor
Látogatók
harmony 4Hete
Gabesz75409Hete
astarserAN409Hete
BROKER ONE409Hete
Aurinko409Hete
kunkrisz409Hete
Gaben X409Hete
Scytian409Hete
Linella409Hete
lakosgyorgy409Hete

vendég Vendég 1
Tagok: 381
Admin: 0
Főadmin: 2
Összesen: 383
ZEP TEPI
Ashtar SherAN Űrhajói
Blogok
harmony
Telepatikus Üzenet Jéz...
harmony
Jézus és Harmony kapcs...
harmony
Jézus Krisztus megszól...
viznyelo
egy ember aki nemtudja...
szabo norbert
légy békében minden em...
harmony
Életem első meditációja
harmony
Tanuljatok és Tanítsatok!
Galaktikus Föderáció
Szavazás
Mit gondolsz a Nibiru / Planet X-ről?

Igaz a hír, 2012-ben jön a Nibiru, ezért az Ashtar Flotta evakuálni fogja a Földet.
Igaz a hír, 2012-ben jön a Nibiru, ezért az Ashtar Flotta evakuálni fogja a Földet.
58% [7 Szavazat]

Igaz a hír, 2012-ben jön a Nibiru, ezért az emberek nagy része meg fog halni, a Föld felszíne szinte teljesen elpusztul.
Igaz a hír, 2012-ben jön a Nibiru,  ezért az emberek nagy része meg fog halni, a Föld felszíne szinte teljesen elpusztul.
0% [0 Szavazat]

Igaz a hír, 2012-ben jön a Nibiru, de ez semmilyen veszélyt nem jelent az emberekre nézve. Szép látványosság lesz a két nap az égen.
Igaz a hír, 2012-ben jön a Nibiru, de ez semmilyen veszélyt nem jelent az emberekre nézve. Szép látványosság lesz a két nap az égen.
0% [0 Szavazat]

Igaz a hír, jön a Nibiru, de ez az esemény nem 2012-ben lesz, hanem sok száz év múlva.
Igaz a hír, jön a Nibiru, de ez az esemény nem 2012-ben lesz, hanem sok száz év múlva.
8% [1 Szavazat]

Nem igaz a hír, nem jön a Nibiru, Zecharia Sitchin találta ki, majd az emberek elterjesztették az interneten ezt a hazugságot.
Nem igaz a hír, nem jön a Nibiru, Zecharia Sitchin találta ki, majd az emberek elterjesztették az interneten ezt a hazugságot.
0% [0 Szavazat]

Nem tudom, hogy igaz-e, még sosem olvastam/néztem utánna.
Nem tudom, hogy igaz-e, még sosem olvastam/néztem utánna.
8% [1 Szavazat]

Nem tudom, hogy igaz-e, már hallottam róla korábban, de nem tudom, mit higyjek el belőle.
Nem tudom, hogy igaz-e, már hallottam róla korábban, de nem tudom, mit higyjek el belőle.
17% [2 Szavazat]

Sosem halottam a Nibiruról.
Sosem halottam a Nibiruról.
0% [0 Szavazat]

Szerintem ez egy újabb világvége elmélet, azért, hogy hasznot húzzanak belőle, és az embereket rémületbe tartsák. Aki ezeket elhiszi, azok ostobák.
Szerintem ez egy újabb világvége elmélet, azért, hogy hasznot húzzanak belőle, és az embereket rémületbe tartsák. Aki ezeket elhiszi, azok ostobák.
8% [1 Szavazat]

Szavazatok: 12
Elindult: 12/11/2009 19:07
Lezárult: 19/10/2017 14:02

Archívum
Ashtar Command Logo
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

15/01/2010 21:00
Üdv Gaben X! Mi tudjuk,hogy léteznek nem hisszük Smile

15/01/2010 17:41
Arra írtam, amelyikben a videód nem indult el, és ezt gúnyos hangon megjegyezted.

15/01/2010 15:54
Vegyük ki Gaben X hozzászólásából az érzelmeket: így az tök semleges Wink én pl jót nevettem rajta Grin

15/01/2010 15:24
bocsi astar de szerintem nem az anyukád szittam szerintem ugy hogy nem értem miért lázadol.ha viszont te meg nem hiszel az idegenekben az a te szocproblémád.én hiszek bennük és szerintem semi gond nin

06/01/2010 10:07
Gaben X - moderáld a hozzászólásaidat, még egy "rossz" hangvétel, és bannolás jár érte.

05/01/2010 20:09
Cool

05/01/2010 18:02
helo az idegenek köztünk vannak és figyelnek minket.figyeljetek
ti is mindenkit.

05/01/2010 17:53
Szia Ashtar és Gabesz! Örülök, hogy újra be bírtam lépni az oldalra. Utólag is boldog új évet! Szép a Buddha az elején, Ashtar, nagyon jó az oldal! Szeretettel: Andi

31/12/2009 20:30
"Mielőtt lefekszel, tárd ki az ablakod, elküldtem Hozzád az én angyalom. Egy pillanatra, kérlek, figyelj reá, mert a nevemben BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁN"

31/12/2009 09:56
Remélem sokan jöttök délután az Ashtara anyahajóra, kellemes idő töltést és zökkenőmentes transzportálást Smile hozzá!

31/12/2009 09:54
Boldog Új Évet Kívánok Minden Kedves Flotta Tagnak! Wink

30/12/2009 21:36
Szegény delfinek Frown

30/12/2009 19:29
Ashti nagyon jók az új cikkek! Smile

30/12/2009 12:56
Köszöntünk Hedviga! Love and Light!

29/12/2009 08:41
Ashtar, köszönöm, hogy itt lehetek, és egy szeretettel teli világ eljövetelét várjuk... Boldog Új Évet kívánok! Smile

24/12/2009 21:13
Boldog Ünnepeket Mindenkinek! :-)

23/12/2009 21:29
Sziasztok kedves emberek! Mindenkinek szeretnék szeretetben és békében gazdag karácsonyi ünnepeket kívánni! &BRÓKER™&

23/12/2009 11:24
Kedves kunkrisz! Ezeket gyűjtögetni kell, egyenlőre még nem írtam ki rá nyereményt. De majd lesz. A.

21/12/2009 18:50
Drága astar, kapunk folyamatosan krediteket a részvéteink után. Ezek mire lesznek jók??? Smile

21/12/2009 18:46
Minden kedves utazó társamnak békés ünnepeket és tudatos jövőt kívánok Smile

Aranyfény Flotta
Látogatók

free counter
Cmdr. Ashtar SherAN
Látogatók

counter
Ishtar Kapu Babyloba
Cmdr. Ashtar SherAN
Zenelejátszó
Kattints a kategória, azután pedig a kiválasztot zeneszám nevén.

• Sick Since - Killuminati
  • Sick Since - Killuminati
29,327 egyedi látogató